- do 7 mei 2026 tot do 25 juni 2026
In mei en juni 2026 kun je opnieuw in de pastorij van Olen terecht voor jouw wekelijkse portie hatha yoga.
Hatha yoga is de klassieke vorm van fysieke yoga. We blijven langer in de houdingen en werken zo aan concentratie, souplesse, kracht, een gevoel van welbehagen en zelfinzicht. In de lessen is er veel aandacht voor het gebruik van de adem en ontspanning.
Zie onder voor het exacte schema. De les van 18u staat in het teken van verteren en energie opdoen na een (werk)dag/voor de avond. In de les van 19u30 ligt de focus eerder op vertragen en ontspannen.
De lessen zijn geschikt voor beginners én beoefenaars met een beginner's mind.
Lise Lotte ten Voorde volgde 350+ uur training in Hatha yoga en Pranayama. Ze geeft lessen onder de naam TATHASTU Hatha Yoga.
Dit is een activiteit in het kader van de uitbouw van de pastorij Olen-centrum als dorpspunt binnen het LEADER-project 'Samen LEVEN in de pastorij' .
<<PRAKTISCH>>
- Maximaal 8 deelnemers per les, dus veel individuele aandacht.
- Lessen gaan door vanaf 4 deelnemers.
- Graag aanmelden met een berichtje aan lottetenvoorde@gmail.com of 0476 / 039 439. Ook voor al je vragen!
- Matjes en ander materiaal aanwezig.
<<PRIJZEN>>
- Losse les €15
- 5 lessen €65
Betalen met Cash of Payconiq.
<<SCHEMA>>
T/m juni 2026 alle WOENSDAGEN om 18u00 en 19u30. De lessen duren 75 min
Wanneer
Openingsuren
- woensdag18:00 tot 19:15 & 19:30 tot 20:45
Locatie
Prijs
- Basistarief €15
- 5 lessen €65
