Restaurant Komie Geire

Elke weekdag kan je om 12.00 uur bij aan tafel schuiven voor een verse driegangenmaaltijd. 

Op voorhand inschrijven is verplicht.

Reserveer je plaatsje

Waar en wanneer?

 PlaatsReserveren kan tot en met:
maandagWZC Zilverlindedonderdag 10.00 uur
maandagWZC De Notelaardonderdag 10.00 uur
dinsdagKomie Geirevrijdag 12.00 uur
woensdagWZC Zilverlindevrijdag 12.00 uur
woensdagWZC De Notelaarvrijdag 12.00 uur
donderdagKomie Geiredinsdag 12.00 uur
vrijdagKomie Geiredinsdag 14.00 uur

Geen restaurant in Komie Geire:

  • van maandag 17 tot en met vrijdag 21 augustus   
  • vrijdag 11 september

Je kan wel elke weekdag terecht in WZC Zilverlinde en WZC De Notelaar. Reserveer een week vooraf je plaatsje via het onthaal van Komie Geire.

Reserveer ook tijdig voor het restaurant de weken na onze sluitingsweek:

  • Wil je komen eten in de week van 24 augustus? Plaats dan ten laatste je bestelling op 14 augustus.
  • normaal tarief: 12 euro
  • tarief met UiTPAS kansentarief (inwoner van Olen): 8 euro 
  • sociaal tarief: 5 euro (*)
(*) Wil je weten of je recht hebt op één van deze tarieven? Contacteer een medewerker van Komie Geire of Sociale Hulp- en Dienstverlening. Zij zoeken dit graag voor je uit.

Menu

menu augustus.pdf331,7 Kb(pdf) 

Vervoer

Heb je zin om te komen eten in het restaurant Komie Geire, maar geraak je er niet met eigen vervoer? Dan kan je op dinsdag een beroep doen op de vrijwilligers van het Rode Kruis. Zij komen je thuis ophalen tussen 11.00 en 11.45 uur en brengen je rond 13.30 uur weer terug.

Een enkele rit kost 1 euro. Een heen- en terugrit kost 2 euro. Reserveren kan tot en met de vrijdag voordien via 014 26 41 14 of komie.geire@olen.be.

Retributies en tarieven – Vrije Tijd en welzijn